تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک [ارتباط مستقیم با کارشناسان]

تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک

نظرات کاربران :
0 از 0

پمپ پیستونی هیدرولیک مانند سایر پمپ های هیدرولیک نیاز به نگهداری و مراقبت دارد. در صورتی که مراقبت و نگهداری به طور صحیح انجام نشود منجر به خرابی پمپ پیستونی هیدرولیک می شود. معمولاً رایج ترین علامت کاهش عملکرد پمپ پیستونی است که می تواند به صورت کاهش سرعت عملیات عملگر، خروجی فشار کمتر یا حرکت ناسازگار در سیستم هیدرولیک ظاهر شود. این اغلب نشان دهنده ساییدگی یا آسیب به اجزای داخلی پمپ مانند پیستون ها، سیل های مکانیکی یا سوپاپ ها است. بر مبنای باز شدن پمپ پیستونی هیدرولیک و مشاهده نوع خرابی امکان تخمین قیمت تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک محیا می شود.

 • تحویل اکسپرس
 • خدمات آموزشی
 • کیفیت بالا
 • مشاوره فنی

پمپ پیستونی هیدرولیک یکی از مهمترین پمپ های هیدرولیک است که در صنعت به وفور برای تأمین فشار مورد نیاز سیستم هیدرولیک از آن استفاده می شود بنابراین رعایت نکات نگهداری و همچنین تعمیر صحیح این پمپ باعث افزایش طول عمر آن خواهد شد. معمولاً پمپ پیستونی هیدرولیک فقط با بازکردن قطعات داخلی آن قابل تعمیر هستند و از روی پوسته نمی توان نوع خرابی و یا عدم کارکرد صحیح پمپ را پیش بینی کرد. پمپ پیستونی هیدرولیک دارای دو نوع دبی ثابت و دبی متغیر است که بر مبنای فشار کاری مورد نیاز تخمین هزینه تعمیر و همچنین امکان تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک در نظر گرفته می شود. برای مشاوره رایگان، بررسی کاتالوگ و تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک با کارشناسان دلکو صنعت تماس بگیرید.

تعمیر انواع پمپ پیستونی هیدرولیک

تعمیر و نگهداری پمپ پیستونی هیدرولیک

تعمیر و نگهداری پمپ پیستونی هیدرولیک باید از دو جنبه مورد بررسی قرار گیرد، معمولا تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک به صورت دبی متغیر و دبی ثابت با یکدیگر متفاوت است. زمانی که پمپ تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک دبی متغیر را در نظر میگیریم ابتدا باید سواش پلیت و سیل مکانیکی بررسی شود اگر قطعات داخلی پمپ سالم باشد و پمپ نشتی زیادی داشته باشد احتمالا تعمیر قطعات مصرفی مانند سیل مکانیکی باید انجام شود، معمولا سیل های پمپ پیستونی دبی متغیر و دبی ثابت NBR است، اگر پمپ پیستونی برای مواد خورنده مانند گازوییل استفاده میشود باید سیل FKM جایگزین در پمپ شود، پمپ های پیستونی هیدرولیک که امکان تعمیر در دلکو صنعت را دارند عبارت است از:

 • تعمیر پمپ پیستونی توز ایران
 • تعمیر پمپ پیستونی دبی متغیر A10VSO
 • تعمیر پمپ پیستونی یوکن
 • تعمیر پمپ پیستونی ویکرز
 • تعمیر پمپ پیستونی شعاعی هاو
 • تعمیر پمپ پیستونی A4VG
 • تعمیر پمپ پیستونی موگ
 • تعمیر پمپ پیستونی پارکر
 • تعمیر پمپ پیستونی شعاعی رکسروت
 • تعمیر پمپ پیستونی A10VG

معمولا تمامی پمپ های پیستونی دبی متغیر و دبی ثابت قابلیت تعمیر دارند، در دلکو صنعت قابلیت تعمیر انواع پمپ پیستونی هیدرولیک وجود دارد، برخی از مشتریان برای تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک ما صنایع سیمان و نفت و گاز و پتروشیمی هستند، کلیه پمپ های پیستونی دبی متغیر و دبی ثابت تعمیری همراه با گواهی تست به مشتریان ارائه می‌شود، این گواهی بر مبنای کاتالوگ محصول بوده و معمولا بازدهی بالای پمپ پیستونی هیدرولیک ارائه میگردد. پمپ پیستونی هیدرولیک دارای شیرها و کارت های پروپرشنال می باشد که در هنگام تعمیر تمامی این قطعات از نظر سلامت مورد بررسی قرار میگیرد.
 

مراحل تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک

تعمیر پمپ های پیستونی هیدرولیک معمولاً شامل یک سری مراحل برای اطمینان از بازگرداندن آنها به شرایط کاری مناسب است. مهم است که از ابزار صحیح استفاده کنید و دستورالعمل تعمیرات سازنده را به دقت دنبال کنید تا از آسیب بیشتر جلوگیری کنید. اگر با سیستم های هیدرولیک آشنایی ندارید، توصیه می شود از یک تکنسین حرفه ای کمک بگیرید تا مطمئن شوید که تعمیر به طور ایمن و موثر انجام می شود. تعمیر و نگهداری منظم و عملکرد مناسب نیز می تواند به افزایش عمر پمپ پیستونی هیدرولیک شما کمک کند. در اینجا یک نمای کلی از روند ارائه شده است:

 • جداسازی قطعات: پمپ را با دقت جدا کنید تا به اجزای داخلی دسترسی پیدا کنید.
 • تمیز کردن: هر گونه آلودگی را با استفاده از محلول ها و روش های تمیز کننده مناسب از قطعات جدا کنید.
 • بازرسی: تمام قطعات را از نظر سایش، آسیب یا خوردگی بررسی کنید. به سطوح پیستون، آب بندی و سوپاپ ها توجه ویژه ای داشته باشید.
 • تعویض: هر قطعه ای که بیش از حد مجاز آسیب دیده یا فرسوده شده است را تعویض کنید. این ممکن است شامل مهر و موم، حلقه های O، یاتاقان ها یا خود پیستون باشد.
 • مونتاژ مجدد: پمپ را دوباره کنار هم قرار دهید، مطمئن شوید که تمام قطعات به درستی تراز شده و مطابق با مشخصات سازنده گشتاور شده اند.
 • آزمایش: پمپ را در شرایط عملیاتی آزمایش کنید تا نشت را بررسی کنید و مطمئن شوید که فشار درستی دارد و آن را حفظ می کند.
 •  تنظیم: برای دستیابی به عملکرد بهینه، هرگونه تنظیمات لازم را در شیر تسکین یا سایر اجزاء انجام دهید.

 

قیمت تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک

معمولا تخمین قیمت پمپ پیستونی هیدرولیک بدون باز کردن آن غیر ممکن است، زمانی که پمپ باز می شود تمامی قطعات بررسی می شود، زمانی که قطعات سالم باشند و فقط سیل های پمپ پیستونی هیدرولیک تعویض شوند قیمت تعمیر پمپ پیستونی خیلی کاهش می یابد، اما زمانی که روغن کثیف در سیکل ها و دوره های مختلف وارد پمپ پیستونی هیدرولیک شود باعث ساییدگی در سیلند و پیستون پمپ پیستونی هیدرولیک شده و از نظر تخمین هزینه قیمت تعمیر افزایش خواهد یافت، اگر سیلندر و پیستون نیاز به تراشکاری داشته باشد تخمین هزینه کاهشی خواهد بود، معمولا پمپ پیستونی هیدرولیک را برای فشارهای بالای ۴۰۰ بار و به صورت دائم کار استفاده میکنند اگر روتاری گروپ تراش داده شود باید بعدا پمپ پیستونی تست شود تا مشاهده گردد که پمپ به صورت دائم کار تحمل این فشار بالا را دارد یا خیر، چون این فشار از فشار حداکثر متناوب پمپ پیستونی هیدرولیک کمتر است امکان دارد با تراشکاری ساده سیلندر و پیستون مشکل حل شود، اما اگر پمپ تحمل فشارهای بالای لحظه ای و متناوب را نداشته باشد امکان از بین رفتن پمپ وجود دارد و باید قطعات داخلی پمپ پیستونی هیدرولیک به سرعت تعویض گردد. لیست قیمت تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک به صورت زیر است:

قیمت تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک
ردیف شرح قیمت (تومان)
1 قیمت تعمیر پمپ پیستونی توز ایران تماس بگیرید
2 قیمت تعمیر پمپ پیستونی دبی متغیر A10VSO تماس بگیرید
3 قیمت تعمیر پمپ پیستونی یوکن تماس بگیرید
4 قیمت تعمیر پمپ پیستونی ویکرز تماس بگیرید
5 قیمت تعمیر پمپ پیستونی شعاعی هاو تماس بگیرید
6 قیمت تعمیر پمپ پیستونی A4VG تماس بگیرید
7 قیمت تعمیر پمپ پیستونی موگ تماس بگیرید
8 قیمت تعمیر پمپ پیستونی پارکر تماس بگیرید
9 قیمت تعمیر پمپ پیستونی شعاعی رکسروت تماس بگیرید
10 قیمت تعمیر پمپ پیستونی A10VG تماس بگیرید
11 قیمت تعمیر پمپ پیستونی کازل ترکیه تماس بگیرید
12 قیمت تعمیر پمپ پیستونی ویکرز PVH تماس بگیرید

 

برخی از پمپ های پیستونی دبی ثابت همراه با پمپ های دیگر کوپل می‌شوند، اگر تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک به صورتی باشد که با پمپ دیگر کوپل شده است باید سلامت هر دو پمپ از نظر قطعات داخلی و تست مورد بررسی قرار گیرد، برخی موقع خرابی پمپ پیستونی هیدرولیک تحت تاثیر پمپ کوپل شده اتفاق می افتد، در این صورت می‌توانید با بررسی هر دو پمپ تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک را به خوبی انجام داد.
پمپ پیستونی دبی متغیر و دبی ثابت هر دو دارای سیستم های سیلندر و پیستون منحصر به فرد هستند که برای تعمیر قبل از باز کردن آن باید نحوه عملکرد پمپ و همچنین فشاری که از پمپ طی کارکرد دائم کار گرفته می شود بررسی شود چرا که تمامی هزینه های تعمیر و همچنین نحوه تعمیر به این فشار بستگی دارد.

مشحصات محصول در حال بروز رسانی است.

دیدگاه کاربران

به این محصول امتیاز دهید

دیدگاهی ثبت نشده است.

قیمت تعمیر پمپ پیستونی هیدرولیک