شیر آسانسوری بلین EV

شیر آسانسوری بلین EV

نظرات کاربران :
5 از 1

شیر آسانسوری بلین (Blain) ساخت کشور آلمان می باشد. شیرهای آسانسوری بلین آلمان با توجه به کیفیت بسیار بالایی دارند باعث شده اند که تمامی شیرهای آسانسوری را با نام بلین می شناسند. شیر بلین آلمان دارای سه مدل مکانیکی، سروویی و مدل VVVF است. مدل مکانیکی که با مدل EV100 شناخته می شود دارای سایزهای ¾" EV    1½"  2" ,EV    2½" ,EV  است. شیر بلین با توجه به دبی پمپ و سرعت مورد نظر و همچنین متراژ آسانسور و ظرفیت بار تعیین می شود. قیمت شیر بلین آلمان با توجه به کیفیتی که دارد بسیار مناسب می باشد.

  • تحویل اکسپرس
  • خدمات آموزشی
  • کیفیت بالا
  • مشاوره فنی

شرکت Blain Hydraulics GmbH به تجربه چندین دهه خود در ایجاد ایمن ترین شیرهای کنترل برای آسانسورهای هیدرولیک افتخار می کند. با بیش از نیم میلیون شیر بلین در سراسر جهان، آنها به عنوان یک تولید کننده پیشرو در این زمینه شناخته می شوند. آن‌ها همچنین خدماتی را به زبان‌های مختلف ارائه می‌کنند و فرآیندی سریع برای سفارش‌ها و درخواست‌های خدمات دارند. برای مشاوره رایگان، بررسی کاتالوگ و خرید شیر هیدرولیک آسانسوری بلین EV با کارشناسان دلکو صنعت تماس بگیرید.

 

فروش شیر آسانسور بلین (Blain) سری EV

شرکت بلین آلمان (Blain Hydraulics GmbH) شرکتی است که در طراحی و ساخت شیرهای کنترل برای آسانسورهای هیدرولیک تخصص دارد. آنها از سال 1971 وارد این صنعت شده‌اند و طیف گسترده‌ای از محصولات، از جمله شیرهای کنترل مکانیکی EV، سرو الکترونیکی و VVVF و همچنین دریچه‌های پارگی لوله را ارائه می‌دهند. محصولات آنها در انواع مختلف آسانسورها، مانند آسانسورهای تجاری، بالابرهای کالا، و سیستم های پارکینگ استفاده می شود.

این شرکت طیف گسترده ای از راه حل ها را برای صنعت آسانسور ارائه می دهد، از جمله شیر بالابر هیدرولیک مانند UCM - A3، Lift Component، Pipe Rupture Valve و غیره. آنها همچنین لوازم جانبی مانند پمپ های دستی و سایر اجزای لازم برای سیستم های بالابر هیدرولیک را ارائه می دهند. در ادامه مشخصات و ویژگی های شیر آسانسوری بلین EV به طور کامل شرح داده شده است.

 

انواع شیر هیدرولیک آسانسوری بلین

شرکت بلین (Blain Hydraulics GmbH) انواع شیرهای آسانسور هیدرولیک را ارائه می دهد که هر کدام برای عملکردها و الزامات عملکرد خاصی طراحی شده اند. در اینجا توضیحات دقیق تری در مورد برخی از محصولات آنها آورده شده است:

شیرهای مکانیکی آسانسوری بلین EV

اینها شامل سری‌های EV 0، EV 1، EV 10 و EV 100 است که گزینه‌های سرعت متفاوتی را برای سفر آسانسور ارائه می‌کنند. برای مثال، سری EV 100 سرعت های کاملاً قابل تنظیم با دو سرعت بالا و دو سرعت پایین را ارائه می دهد. علاوه بر این شیر بلین EV، شیر بلین آسانسوری KV سایز کوچک 1.2 اینچ نیز وجود دارد که در بالابرهای خانگی از این شیر به وفور استفاده می شود و دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.

شیرهای الکترونیک سروو

سری SEV برای کنترل دقیق طراحی شده و شامل سرعت های کاملا قابل تنظیم می باشد. این شیرها برای کاربردهایی که به دقت و قابلیت اطمینان بالا نیاز دارند مناسب هستند.

شیر آسانسوری بلین VVVF

سری EV4 یک شیر آسانسور هیدرولیک VVVF (فرکانس متغیر ولتاژ متغیر) است که عملکرد روان و قابل اعتماد را با حالت های حفاظت اضافه بار داخلی و حالت های صرفه جویی در انرژی ارائه می دهد. در مسیر بالا از کنترل درایو L1000H VVVF استفاده می کند، در حالی که حرکت پایین توسط خود شیر EV4 مدیریت می شود.

شیر اطمینان بلین

این شیرها وسایل ایمنی هستند که با پارگی در سطح فشار از پیش تعیین شده از فشار بیش از حد در سیستم هیدرولیک جلوگیری می کنند تا از سیستم در برابر آسیب محافظت کنند.

 

ویژگی های شیر آسانسور بلین EV

شیرهای EV شامل ویژگی های زیر هستند که برای نصب کارآمد و خدمات بدون مشکل ضروری هستند.

  • اندازه پورت های موجود بسته به جریان، رزوه های ¾، 1½، 2 اینچ و 2½ اینچ هستند. EV با بار کمتر از حداقل راه اندازی می شود و قابل استفاده است
  • برای شروع در سراسر خط یا wye-delta. با توجه به اطلاعات مشتریان، شیرآلات در کارخانه تنظیم شده و آماده بهره برداری هستند
  • در صورت تمایل برای تنظیم مجدد بسیار ساده عمل می کنند. سیستم تسطیح ثبت شده به همراه کنترل پایلوت جبرانی پایداری را تضمین می کند.
  • عملکرد آسانسور و دقت توقف مستقل از تغییرات گسترده دما.

 

مشخصات فنی شیر آسانسور بلین EV

شیر برقی آسانسوری BLAIN EV شامل گسترده ترین گزینه های ارائه شده به صنعت آسانسور با کارایی بالا است سرویس. نصب آسان، EVها نرم، قابل اعتماد و دقیق در طول تغییرات شدید بار و دما هستند.

شیر بلین 2 اینچ شیر بلین 3.4 اینچ
شیر آسانسوری بلین 2 اینچ و 1-1/2 اینچ شیر بلین هیدرولیک 3/4 اینچ
شیر آسانسوری بلین 2 و 1/2 اینچ

 

مشخصات فنی شیر آسانسوری بلین EV
مدل و سایز ¾" EV 1½" & 2" EV 2½" EV
دبی (لیتر بر دقیقه) 10-125 30-800 500-1530
محدوده فشار (بار) 8-100 8-100 8-68
فشار CSA (بار) 8-100 8-70 8-47
فشار ناحیه Z (بار) 575 505 340
فشار دراپ P-Z (بار) 6 4 4
وزن (کیلوگرم) 5 10 14
سلونوئید AC 24 V/1.8 A, 42 V/1.0 A, 110 V/0.43 A, 230 V/0.18 A, 50/60 Hz
سلونوئید DC 12 V/2.0 A, 24 V/1.1 A, 42 V/0.5 A, 48 V/0.6 A, 80 V/0.3 A, 110 V/0.25 A, 196 V/0.14 A
ویکسوزیته روغن قابل استفاده 25 الی 60 سانتی استوک در 40 درجه سانتی گراد
محدوده دمای روغن قابل استفاده  10°C-60°C
بهترین دمای روغن  25°C-55°C
دمای محیط 0°C-70°C

 

ویژگی های حرکتی شیر بلین EV

با توجه به مدل شیر بلین سرعت بالا و پایین آمدن آن نیز متفاوت است. برخی از ویژگی های شیر بلین EV در جدول زیر آورده شده است.

مشخصات فنی شیر بلین EV در بالا رفتن
مدل EV 0 EV 1 EV 10 EV 100
حداثر سرعت
بالا رفتن
تا 0.16 متر بر ثانیه حداکثر سرعت 0.16 متر بر ثانیه، تا 0.4 متر بر ثانیه (80 فوت در دقیقه) با سفر بیش از حد و تراز کردن به پایین. تا 1.0 متر بر ثانیه تا 1.0 متر بر ثانیه
ویژگی ها نرم و قابل تنظیم
با خاموش کردن پمپ-موتور بالا، توقف کنید.
صاف و قابل تنظیم است.
 از طریق عملکرد سوپاپ صاف و دقیق است.
صاف و قابل تنظیم هستند. سرعت تراز بالا قابل تنظیم است.  با قطع انرژی پمپ-موتور است. همه عملکردهای "بالا" صاف و قابل تنظیم هستند. سرعت تراز بالا قابل تنظیم است.

 

مشخصات فنی شیر بلین EV در پایین آمدن
مدل EV 0 EV 1 EV 10 EV 100
سرعت سرعت پایین آمدن تا 1.0 متر بر ثانیه
ویژگی ها همه عملکردهای پایین صاف و قابل تنظیم هستند.

اجزای شیر بلین EV

Blain همچنین اجزای بالابر مانند پمپ های دستی، شیرهای توپی و سوئیچ های فشار را ارائه می دهد که برای عملکرد بالابرهای هیدرولیک ضروری هستند.

شیرهای آسانسور هیدرولیک Blain به دلیل دوام، قابلیت اطمینان و ویژگی های ایمنی شناخته شده اند. آنها در انواع مختلف آسانسور از جمله آسانسورهای تجاری، بالابرهای کالا و سیستم های پارکینگ استفاده می شوند. با بیش از نیم میلیون شیر بلین در سراسر جهان، آنها خود را به عنوان یک تولید کننده پیشرو در این زمینه تثبیت کرده اند.

 

اجزای شیر آسانسوری بلین اجزای داخلی شیر آساسنوری بلین

 

اجزای شیر آسانسوری بلین
اجزای تنظیمات حرکت به بالا شرح اجزای تنظیمات حرکت به پایین شرح المان های کنترلی شرح
1 بای پس 6 شتاب A سلونوئید (توقف بالا)
2 افزایش شتاب 7 سرعت کامل B سلونوئید (کاهش شتاب بالا)
3 کاهش شتاب 8 کاهش شتاب C سولونوئید (کاهش شتاب پایین)
4 سطح سرعت 9 سطح سرعت D سلونوئید (توقف پایین)
5 توقف     H کاهش سرعت دستی
        S ریلیف ولو
        U شیر بای پس
        V چک ولو
        W سطوح سرعت (بالا)
        X بیشترین سرعت شیر (پایین)
        Y سطوح شیر (پایین)

 

قیمت شیر آسانسوری بلین EV

برای استعلام قیمت شیر آسانسوری بلین با کارشناسان دلکو صنعت تماس بگیرید.

ردیف شرح قیمت (تومان)
2 قیمت شیر آسانسوری بلین ¾" EV تماس بگیرید
3 قیمت شیر آسانسوری بلین  2" EV تماس بگیرید
4 قیمت شیر آسانسوری بلین 1½"EV  تماس بگیرید
5 قیمت شیر آسانسوری بلین 2½" EV تماس بگیرید

مشحصات محصول در حال بروز رسانی است.

دیدگاه کاربران

به این محصول امتیاز دهید

شیدا رحمانی

۱۴۰۳/۰۳/۲۴

با سلام و عرض احترام مطالب بسیار تخصصی و دقیق نوشته شده است. سپاس گزارم از متن شما

۱۴۰۳/۰۳/۲۶

سپاس

قیمت شیر آسانسوری بلین EV