شرکت Roquet اسپانیا یک شرکت تخصصی در زمینه طراحی، توسعه و تولید پمپ های هیدرولیک است. پمپ های روکت اسپانیا به علت داشتن فن آوری ها نوین ساخت قابلیت تحمل های فشارهای مداوم را داشته و در صورت استفاده صحیح و تعویض به موقع روغن و چک کردن مداوم فیلترهای سیستم هیدرولیک تا سال ها از پمپ دنده ای روکت بدون خرابی و یا تعویض قطعات استفاده کرد. برای مشاوره، خرید و بررسی کاتالوگ ها با کارشناسان دلکو صنعت تماس بگیرید.

 

دلکو صنعت نمایندگی پمپ دنده ای روکت اسپانیا

دلکو صنعت با داشتن سالیان سال سابقه در زمینه فروش پمپ هیدرولیک روکت توانسته است نیاز مشتریان را در این زمینه این پمپ ها رفع سازد. در ادامه مشخصات کلی پمپ دنده ای روکت و گروه های چندگانه آن ها به طور خلاصه شرح داده شده است.

برند روکت اسپانیا

پمپ‌ دنده ای روکت Roquet

پمپ دنده ای روکت در سه گروه نیم، یک و دو تقسیم بندی می شود که با ام پمپ های آلومینیومی روکت شناخته می شوند. این پمپ ها دارای شفت کونیک تک خار بوده و سر و ته چدن می باشند.

 

 • پمپ دنده ای روکت M گروه 0.5

پمپ دنده ای روکت M با محدوده 0.33 تا 1.33 سانتی‌متر مکعب بر یک دور (M)

 

 • پمپ دنده ای روکت LO گروه 1

پمپ دنده ای روکت LO با محدوده 1 تا 6.63 سانتی‌متر مکعب بر یک دور (LO)

 

 • پمپ دنده ای روکت G گروه 2

پمپ دنده ای روکت G با محدوده 4 تا 26.67 سانتی‌متر مکعب بر یک دور (G)

 

مدل های کم صدای پمپ دنده ای روکت  (GZ)

پمپ دنده ای روکت مدل های کم صدا یا بی صدای GZ از جمله مدل های پمپ دنده ای روکت هستند که اصطلاحاً به گروه های سه و چهار آنها معروف هستند. پمپ گروه سه روکت PLA و گروه چهار PLC دارای شفت کونیک تک خار بوده و آلومینیومی می باشد. این گروه از پمپ ها دارای بدنه آلومینیومی بوده و سر و ته چدن هستند.

 

پمپ دنده ای روکت PLA گروه 3

پمپ دنده ای روکت PLA با محدوده 18 تا 56 سانتی‌متر مکعب بر یک دور (PLA)

 

پمپ دنده ای روکت PLC گروه 4

پمپ دنده ای روکت PLC با محدوده 53.33 تا 150 سانتی‌متر مکعب بر یک دور (PLC)

 

پمپ‌ چدنی روکت

پمپ های چدنی روکت در صنایع مختلف و همچنین ماشین های راهسازی به وفور استفاده می شوند. از جمله پمپ چدنی روکت می توان به مدل های PNA و PNC اشاره کرد که جابجایی های حجمی آن ها شرح داده شده است.

 

پمپ دنده ای روکت PNA گروه 3

پمپ دنده ای روکت PNA با محدوده 24 تا 73.33 سانتی‌متر مکعب بر یک دور (PNA)

 

پمپ دنده ای روکت PNC گروه 4

پمپ دنده ای روکت PNC با محدوده 53.33 تا 150 سانتی‌متر مکعب بر یک دور (PNC)

 

پمپ‌های دنده ای ویژه روکت

 • پمپ دنده ای روکت کمباین (گروه 2)
 • پمپ دنده ای روکت بیل بکهو (گروه 4)
 • پمپ دنده ای روکت با شیر پروپرشنال (گروه 2)
 • پمپ دنده ای روکت بیل مکانیکی (گروه 2)
 • پمپ دنده ای روکت  PGE با شیر تخلیه

پمپ‌ دنده ای Roquet با بدنه‌ های آلومینیوم و چدن موجود است. استفاده از پوشش‌های چدنی نویز را کاهش می‌دهد، دوام را افزایش می‌دهد و امکان استفاده از شیرهای درونی برای کنترل سرعت را فراهم می‌کند. علاوه بر این، Roquet پروفایل دنده‌های خود را در اتاق بی‌صدا بهینه کرده است تا سطح نویز را به حداقل برساند. شبکه تجاری آن‌ها در ۳۴ کشور حضور دارد و حضور بین‌المللی آن در حال رشد است. دلکو صنعت ارائه دهنده انواع پمپ هیدرولیک دنده ای روکت اسپانیا در سایزها و مدل های مختلف می باشد.

 

ویژگی ها و مزیت های پمپ دنده ای روکت Roquet

قابلیت اعتماد بالا: محصولات Roquet به دلیل قابلیت اعتماد آن‌ها شناخته شده‌اند. آن‌ها برای تحمل برنامه‌های سخت طراحی شده‌اند و اکثر سیلندرهای آن‌ها شامل تیغه‌های مقاوم در برابر خوردگی هستند. این ویژگی باعث افزایش عمر سیلندر می‌شود و گزینه‌ای برای کنترل لرزش سیلندر است.

کاهش سطوح نویز: Roquet هم پمپ‌ها و هم موتورهای چدنی و آلومینیومی تولید می‌کند. تمامی کاورها از چدن ساخته شده‌اند (از کوره خودشان) که نه تنها مقاومت را افزایش می‌دهد بلکه به طور چشمگیری سطوح نویز را کاهش می‌دهد. به علاوه، Roquet دارای یک اتاق بی‌ صدا است که پروفایل دنده‌ ها برای کاهش سطوح نویز بهینه‌ سازی شده است.

 شیرهای درونی برای کنترل سرعت: استفاده از کاورهای چدن امکان استفاده از شیرهای درونی را فراهم می‌کند که کنترل دقیق سرعت و سایر عملکردها را فراهم می‌کند.

 

طیف گسترده‌ای از محصولات روکت

 • پمپ‌ دنده‌ای آلومینیومی: در اندازه‌های مختلف (گروه 0.5، گروه 1، گروه 2، گروه 3 و گروه 4) با ظرفیت‌های جابجایی مختلف در دسترس است.
 • پمپ‌ دنده‌ای چدنی: نیز در اندازه‌های مختلف (گروه 3 و گروه 4) برای برنامه‌های خاص در دسترس است.
 • پمپ‌ دنده‌ای ویژه: برای نیازهای منحصر به فرد طراحی شده‌اند، مانند پمپ های دنده ای صنایع کشاورزی و راهسازی، پمپ با شیرهای پروپرشنال و غیره.

حضور بین‌المللی: شبکه تجاری Roquet در ۳۴ کشور فعالیت دارد که نشان‌دهنده پیشرفت بین‌المللی آن‌ها است.

دیدگاه کاربران

به این دسته بندی امتیاز دهید

دیدگاهی ثبت نشده است.