پمپ کارتریجی ویکرز V10

پمپ کارتریجی ویکرز V10

نظرات کاربران :
0 از 0

پمپ هیدرولیک کارتریجی Vickers V10 دارای دبی حجمی 1 الی 7 گالن بوده و حداکثر فشار دائم کار این پمپ 172 بار می باشد. نصب این پمپ به صورت دو پیچ بوده و دارای شفت تک خار و هزار خار می باشد.

 • تحویل اکسپرس
 • خدمات آموزشی
 • کیفیت بالا
 • مشاوره فنی

پمپ هیدرولیک کارتریجی ویکرز V10 انگلیس یکی از قدرتمندترین پمپ های پره ای دبی ثابت هیدرولیک است. پمپ ویکرز سری V10 که سری پمپ های پوسته کوچک ویکرز نیز نامیده می شود در صنعت به عنوان پمپ مادر یا پمپ هیدرولیک اصلی برای ایجاد فشار و دبی استفاده می شوند. برای مشاوره، بررسی کاتالوگ ها و خرید پمپ هیدرولیک کارتریجی ویکرز سری V10 با کارشناسان دلکو صنعت تماس بگیرید.

 

فروش پمپ هیدرولیک کارتریجی ویکرز V10

پمپ پره ای هیدرولیک ویکرز سری V10 ساخت انگلیس بوده و یکی از پمپ های پره ای با کیفیت به شمار می آید. پمپ پره ای ویکرز دارای گالن های مختلف بوده و در صنعت و کاربردهای موبایل به وفور از آن استفاده می شود. ظرفیت‌های جریان مصرفی این پمپ‌ها از 1 تا 7 گالن در دقیقه می‌باشد، در حالی که پمپ‌ های دوبل V10 با استفاده از یک درایو کار می کنند و قادرند در  دو مدار هیدرولیکی جداگانه یا ارائه حجم بیشتر از طریق ترکیب تحویل هر دو بخش، عمل کنند. در ادامه انواع، ویژگی ها و مشخصات فنی پمپ کارتریجی هیدرولیک ویکرز سری V10 شرح داده شده است.

پمپ پره ای ویکرز v10

انواع پمپ کارتریجی ویکرز V10

پمپ پره ای هیدرولیک ویکرز V10 در دو مدل تک و دوبل عرضه می شود. این پمپ ها دارای فشاری کاری متوسط بوده و تحمل فشار لحظه ای بالا را در موارد مورد نیاز دارند. در ادامه هر یک از انواع پمپ هیدرولیک کارتریجی ویکرز شرح داده شده است.

 

پمپ هیدرولیک پره ای تک ویکرز V10

این پمپ‌های دبی ثابت مناسب برای کاربردهای موبایلی و صنعتی با فشار متوسط تا پایین هستند.

 • ظرفیت‌های جریان معتبر: V10 تا 7 گالن در دقیقه.
 • بارگذاری نوک/حلقه وین کم: اجازه عملکرد با فشار بالا را می‌دهد.

 

پمپ هیدرولیک پره ای دوبل  Vickers V10

 • پمپ‌های دوبل منبع تغذیه تکی را فراهم می‌کنند که قادر به خدمت رسانی به دو مدار هیدرولیک جداگانه یا ارائه حجم بیشتر از طریق تحویل ترکیبی هر دو بخش هستند.
 • در هر نوع کاربرد، دو پمپ در یک محفظه تکیه نتیجه نصب کم‌ حجم‌ تر و ساده‌ تری دارد و می‌ تواند از طریق یک اتصال شفت تکیه‌ گاهی تحریک شود.
 • این پمپ‌های پره ای Vickers V10 به علت قابلیت اعتماد، کارآیی و چند‌کاره بودن در سیستم‌ های هیدرولیکی مختلف شناخته شده‌اند.

پمپ‌های پره ای هیدرولیک Vickers V10 ارزیابی‌های فشار مداومی را ارائه می‌ دهند که برای انواع مختلفی از کاربردها مناسب هستند. 

 

مشخصات فنی پمپ هیدرولیک کارتریجی ویکرز V10

پمپ پره ای ویکرز در کاربردهای صنعتی و موبایل استفاده می شوند و می توانند با انواع الکتروموتورها کوپل شوند و بالاترین راندمان را برای کاربر فراهم کنند.

مشخصات فنی پمپ‌های تک Vickers V10

 • این پمپ‌های ثابت حجم برای کاربردهای متوسط تا پایین فشار در برنامه‌های موبایل و صنعتی طراحی شده‌اند.
 • ارزیابی فشار مداوم: تا 172 بار (2,500 پوند بر اینچ مربع).

مشخصات فنی پمپ‌های دوبل Vickers V10

 • پمپ‌ های دوبل منبع تغذیه تکی را فراهم می‌ کنند که قادر به خدمت رسانی به دو مدار هیدرولیکی جداگانه است یا ارائه حجم بیشتری از طریق تحویل ترکیبی هر دو بخش می‌ باشد.
 • در هر نوع برنامه، دو پمپ در یک محفظه تک نتیجه نصب کوچک‌ تر و ساده‌ تری خواهد داشت و می‌ تواند از طریق یک مفصل شفت تحریک شود.

 

کاربردهای پمپ هیدرولیک پره ای ویکرز V10

سیستم های صنعتی پیچیده: پمپ کارتریجی V10 برای سیستم های صنعتی پیچیده مفید است. می تواند به عنوان یک پمپ پیلوت یا کمکی عمل کند.

گستره گسترده ای از جایگزینی ها: با گستره گسترده ای از جایگزینی های موجود، پمپ V10 مناسب برای انواع نیازهای سیستم هیدرولیکی است.


مزایای پمپ هیدرولیک پره ای ویکرز V10

کارآیی: طراحی کارآمد Vickers اطمینان حاصل می کند که پمپ V10 قدرت اضافی برای هر دلار سرمایه گذاری در پمپ تولید می کند. این باعث می شود تا هزینه پمپ کمتری برای هر واحد قدرت ارائه دهد.
چند منظوره: قابلیت های جریان بالا، فشار و سرعت پمپ وین V10 امکان ملاقات با نیازهای مدار هیدرولیکی انواع ماشین آلات مدرن را فراهم می کند.
بلبرینگ بهبود یافته: داخلی ورودی و خروجی اتاق فشار در مقابل قطری قرار دارند، که منجر به بارهای شعاعی تعادلی فشار می شود. بلبرینگ ها فقط باید بار خارجی را تحمل کنند که منجر به افزایش عمر محصول می شود.
عملکرد کم صدا: پمپ V10 به خاطر عملکرد آرام خود شناخته شده است.
نصب کم حجم: در تنظیمات پمپ دوتایی، دو پمپ در یک محفظه تکیه گاه ایجاد می کنند که نصب کم حجم و ساده تری را فراهم می کند و می توانند از طریق یک اتصال شفت تکیه گاهی رانده شوند.
این مزایا Vickers V10 پمپ وین را به یک انتخاب قابل اعتماد برای انواع کاربردهای صنعتی مختلف تبدیل کرده است

مشحصات محصول در حال بروز رسانی است.

دیدگاه کاربران

به این محصول امتیاز دهید

دیدگاهی ثبت نشده است.

قیمت پمپ کارتریجی ویکرز V10