کارتریج پمپ هیدرولیک یکی از اجزای مهم پمپ پره ای هیدرولیک است که اغلب به عنوان "قلب" پمپ از آن یاد می شود. معمولاً شامل قطعاتی مانند حلقه بادامک، روتور، پره‌ ها و گاهی پین و بوش است. کیت کارتریج امکان تعمیر و نگهداری آسان پمپ را فراهم می کند، زیرا می توان آن را بدون جدا کردن کل واحد پمپ کارتریجی هیدرولیک تعویض نمود. برای مشاوره رایگان، بررسی کاتالوگ و خرید کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای با کارشناسان دلکو صنعت تماس بگیرید.

 

کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای چیست؟

کارتریج پمپ هیدرولیک به دلیل تنوع و در دسترس بودن باعث شده است که پمپ کارتریجی هیدرولیک از استقبال بیشتری نسبت به سایر پمپ ها به علت در دسترس بودن قطعات جانبی پمپ هیدرولیک، قرار بگیرد. در پمپ هیدرولیک کارتریجی، کیت های کارتریج جایگزین به راحتی برای مدل های مختلف پمپ های پره ای، از جمله پمپ های پره ای ویکرز، دنیسون، آتوس، یوکن، ولجان و غیره در سری های مختلف  Vickers V، VQ T6C و T7D در دسترس هستند. کیت‌ های کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای در اندازه‌ها و پیکربندی‌های مختلف برای مطابقت با دبی مورد نیاز پمپ، مانند V10، V20، 20V/VQ، 25V/VQ،برای مدل های ویکرز  و موارد دیگر در پمپ های فشار بالا مانند دنیسون و پمپ کارتریجی ولجان ارائه می‌شوند. این کیت ها قابلیت سرویس دهی سریع و کارآمد را ارائه می دهند. کارتریج مستقل از محور محرک (شفت) است که امکان تغییر آسان ظرفیت جریان و سرویس دهی را بدون جدا کردن پمپ از محل نصب آن فراهم می کند. در ادامه مشخصات و ویژگی های کارتریج پمپ هیدرولیک کارتریجی به طور کامل شرح داده شده است.

 

انواع کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای

پمپ کارتریجی هیدرولیک در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردد. این کارتریج ها قلب تپنده پمپ هیدرولیک پره ای هستند که در صورت عدم استفاده صحیح از پمپ و خرابی آن باید تعویض و جایگزین شوند. ضمن اینکه امکان تعمیر این پمپ ها نیز وجود دارد. برخی از کارتریج های پمپ هیدرولیک پره ای قابل ارائه در دلکو صنعت عبارت است از:

  • کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای ویکرز
  • کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای دنیسون
  • کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای آتوس
  • کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای یوکن
  • کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای ولجان
  • کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای TDZ
  • کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای HOF
  • کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای رکستور
  • کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای صنایع هیدرولیک ایران
  • کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای توک مک (Tokmec)

کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای

ویژگی های کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای

- گزینه های طراحی: طراحی 12 پره برای کاربردهای صنعتی با عملکرد بی صدا و طراحی 10 پره برای برنامه های موبایل با فشار بالاتر و دامنه سرعت بیشتر وجود دارد.
- سازگاری: کارتریج ها به گونه ای طراحی شده اند که با پمپ های تک پره و دو پره سازگار باشند.
- فشار و سرعت: برخی از کارتریج ها برای پاسخگویی به فشارهای عملیاتی و سرعت شفت بالاتر تجهیزات متحرک طراحی شده اند، در حالی که برخی دیگر برای محیط های ساکت تر در کارخانه مناسب هستند.

برای جزئیات خاص یا خرید کیت کارتریج، باید با یک تامین کننده تماس بگیرید یا از وب سایت سازنده بازدید کنید. آنها می توانند اطلاعات قیمت، در دسترس بودن و سازگاری را بر اساس مدل و الزامات پمپ به شما ارائه دهند.

 

قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای

قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای بر مبنای برند و حجم آن و همچنین فشاری که کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای می تواند تحمل کند تعریف می شود. پمپ های پره ای هیدرولیک فشار بالا مانند دنیسون و ولجان دارای کارتریج های گران تری هستند. برای استعلام قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای با کارشناسان دلکو صنعت تماس بگیرید.

قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای
ردیف شرح قیمت (تومان)
1 قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای ویکرز تماس بگیرید
2 قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای دنیسون تماس بگیرید
3 قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای آتوس تماس بگیرید
4 قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای یوکن تماس بگیرید
5 قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای ولجان تماس بگیرید
6 قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای TDZ تماس بگیرید
7 قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای HOF تماس بگیرید
8 قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای رکستور تماس بگیرید
9 قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای صنایع هیدرولیک ایران 4,000,000
10 قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای توک مک (Tokmec) تماس بگیرید

 

قیمت کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای دارای تنوع می باشد به عبارتی پمپ های چینی می توانند به عنوان کارتریج پمپ های ایرانی قرار گیرند و این خلأ از طرف پمپ های کارتریجی چینی مانند سینری و رکستور برطرف شده است. با جایگزین کردن کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای چینی می توان همان کیفیت را از یک پمپ کارتریجی هیدرولیک انتظار داشت.

 

نحوه انتخاب کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای

برای انتخاب کارتریج پمپ هیدرولیک پره ای می توان از پلاک پمپ کمک گرفت. برخی مواقع اگر پلاک پمپ هیدرولیک پره ای پاک شده باشد از روی نوشته هایی که بر روی کارتریج اورجینال پمپ وجود دارد می توان دبی آن را بدست آورد. در برخی مواقع برای پیدا کردن پمپ کارتریجی هیدرولیک نیاز به تخصص است. دلکو صنعت آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه تخمین دبی پمپ کارتریجی پمپ هیدرولیک پره ای می باشد.

دیدگاه کاربران

به این دسته بندی امتیاز دهید

دیدگاهی ثبت نشده است.