گیربکس حلزونی VARVEL  دلکو صنعت+تضمین کیفیت

گیربکس حلزونی VARVEL

نظرات کاربران :
0 از 0

  • تحویل اکسپرس
  • خدمات آموزشی
  • کیفیت بالا
  • مشاوره فنی

فروش گیربکس حلزونی وارول

گیربکس حلزونی VARVEL 

شرکت‌های ایتالیایی سازنده انواع گیربکس‌های صنعتی، جزء معتبرترین و باکیفیت ترین برندهای موجود در جهان هستند. شرکت وارول ایتالیا به دلیل تولید گیربکس‌های حلزونی باکیفیت در دنیا شناخته شده است. گیربکس حلزونی وارول با طراحی مدرن و بروز و تنوع در نوع ورودی و خروجی به یکی از پرمصرف ترین گیربکس‌های حلزونی در دنیا و ایران تبدیل شده است.

انواع گیربکس حلزونی وارول ایتالیا

  • گیربکس حلزونی وارول مکعبی (کتابی) با کد RT
  • گیربکس حلزونی وارول گرد با کد RS

گیربکس حلزونی کتابی VARVEL در سه مدل MRT و SRT و FRT تولید می شود و گیربکس حلزونی گرد VARVEL در سه مدل MRS و SRS و FRS عرضه می‌شود.

 

ویژگی‌های گیربکس حلزونی وارول

این گیربکس‌ها به صورت تک مرحله ای (یک طبقه) ساخته می‌شوند به این معنا که کاهش دور به وسیله یک پیچ حلزونی که اصطلاحا ماردون گفته می‌شود و یه چرخدنده از جنس برنج یا برنز ایجاد می‌شود. ورودی گیربکس می‌تواند فلنج برای کوپل با انواع الکتروموتورهای DC و AC و هیدروموتور باشد و یا شافت دار باشد. خروجی گیربکس به صورت هالو شافت است و امکان نصب فلنج و یا بازوی گشتاوری در خروجی وجود دارد. روانکاری گیربکس با روغن سینتتیک با کد ISO VG 320 انجام می‌شود و معمولا گیربکس‌ها همراه با روغن ارائه می شود اما در هنگام نصب حتما باید میزان روغن مورد بررسی و بازبینی قرار گیرد. این روغن قابلیت کار در دمای محیط بین منفی 20 تا 55 درجه سانتیگراد را دارد. در صورتیکه گیربکس دریچه ای برای ورود و یا خروج روغن نداشته باشد، توسط کارخانه از روغن پر شده و در طول عمر گیربکس نیاز به تعویض روغن نیست.

گیربکس حلزونی مرکب وارول

گیربکس حلزونی وارول به صورت مرکب نیست تولید می‌شود. از گیربکس‌های مرکب در حالتی استفاده می‌شود که نیاز به دور پایین در خروجی گیربکس باشد.

 

گیربکس های مرکب وارول در دو مدل زیر تولید می‌شوند:
    گیربکس حلزونی مرکب وارول با ورودی گیربکس شافت مستقیم
گاهی گیربکس حلزونی با یک گیربکس شافت مستقیم یک مرحله‌ای (تک استیج) در ورودی خود کوپل می‌شوند. این گیربکس ها با کد RA و TA مشخص می‌شوند.
    گیربکس حلزونی ترکیبی وارول
گاهی دو گیربکس حلزونی با یکدیگر ترکیب می‌شوند و باعث کاهش دور در خروجی می‌شوند. اگر دو گیربکس حلزونی مکعبی با همدیگر ترکیب شوند با کد RT/RT مشخص می‌شود و اگر دو گیربکس حلزونی گرد با یکدیگر ترکیب شوند با کد RS/RS نشان داده می‌شوند.

گیربکس‌های حلزونی وارول ایتالیا با خروجی هالو تولید می‌شوند. در صورتیکه مشتری نیازمند گیربکس حلزونی با خروجی شافت باشد، به صورت سفارشی امکان پذیر است. گیربکس حلزونی وارول با خروجی شافت از یک سمت با کد AS و با خروجی شافت از هر دو سمت با کد AD مشخص می‌شود. امکان نصب ترک آرم یا همان بازوی گشتاوری بر روی تمامی گیربکس‌های حلزونی VARVEL وجود دارد و یا کدهای BR و BT نشان داده می‌شود.

مشخصات فنی گیربکس حلزونی VAEVEL

گیربکس‌های حلزونی برند وارول ایتالیا در 9 شایز مختلف تولید می‌شوند. در جدول زیر مشخصات فنی سایزهای مختلف نشان داده شده است.

ماکزیمم توان قابل انتقال (کیلووات)

وزن (کیلو گرم)

مقدار روغن (لیتر)

قطر هالوی خروجی (mm)

سایز گیربکس

0.75

1.1

0.03

14

28

1.5

2.5

0.08

18,19,20

40

2.2

3.8

0.13

24,25

50

3

6.5

0.25

25

60

5.5

9

0.35

25,28,30

70

7.5

13.5

0.60

32,35

85

11

39

1.50

42

110

15

50

2.75

48

130

22

80

4.40

55

150

 

نسبت تبدیل گیربکس‌های حلزونی وارول

گیربکس‌های حلزونی وارول در سه مدل ساده، ترکیبی با گیربکس شافت مستقیم و ترکیبی با گیربکس حلزونی ارائه می‌شوند. در جدول زیر دامنه نسبت تبدیل در هر حالت نشان داده شده است.

 

نسبت تبدیل گیربکس های حلزونی وارول در حالت های مختلف

ترکیب دو گیربکس حلزونی باهم

ترکیب گیربکس حلزونی با گیربکس شافت مستقیم

گیربکس حلزونی تکی

1:280 … 1:10000

1:32 … 1:630

1:5 … 1:100

 

خاصیت برگشت ناپذیری گیربکس حلزونی وارول

یکی از دلایل استفاده از گیربکس‌های حلزونی، خاصیت برگشت ناپذیری یا خود قفل شوندگی آنهاست. این خاصیت باعث می‌شود که گیربکس حلزونی همواره از طریق ورودی خود قابل چرخش باشد و حرکت خروجی (برگشت بار) باعث چرخش ورودی نشود. نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که خاصیت برگشت ناپذیری در گیربکس های حلزونی تنها در نسبت های تبدیل بالا کارآمد است و در نسبت های تبدیل زیر 1:60 نمی توان از این خاصیت استفاده کرد.

قیمت گیربکس حلزونی وارول

قیمت گیربکس حلزونی VARVEL با توجه به سایز و ترکیب با سایر مدل ها مشخص می‌شود. قیمت گیربکس های ترکیبی وارول به نسبت گیربکس های تکی بیشتر می‌باشد. جهت کسب اطلاع از آخرین قیمت ها و دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب گیربکس حلزونی مناسب از برند وارول با کارشناسان و متخصصات گروه صنعتی دلکو تماس بگیرید.

مشحصات محصول در حال بروز رسانی است.

دیدگاه کاربران

به این محصول امتیاز دهید

قیمت گیربکس حلزونی VARVEL